Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Сьогодні на ринку облицювальних матеріалів представлений широкий асортимент кромкової меблевої стрічки. Її застосовують при обробці торців різних деталей меблів з метою захисту в процесі експлуатації та надання декоративного оздоблення.

Чому варто зробити вибір на користь Maag?

Особливим попитом користується кромка Maag. Компанія-виробник була заснована у 2005 році в Польщі. В даний час продукція бренду визнана найкращою в меблевій галузі. Її у процесі виробництва меблів використовують провідні компанії у всьому світі. Свою продукцію бренд забезпечує унікальним голографічним відбитком, тому переконатися в її оригінальності не складе труднощів.

ПВХ-кромка Maag використовується для надійного захисту меблів від зовнішнього впливу. Навіть при активному використанні меблеві пластини будуть захищені від вологи, розсихання та відколів. До того ж кромка Maag для меблів може стати чудовим елементом декору, адже в магазинах вона представлена у різних колірних рішеннях. Кромка Maag практично повністю повторює текстури цінних порід деревини. За допомогою цієї кромки будь-хто зможе підвищити естетичні властивості меблевої конструкції.

Чим же кромка Maag для меблів відрізняється від продукції конкурентів? Від самого початку виробник вирішив постачати на ринок меблевих аксесуарів продукцію, що відрізняється високою якістю за доступною вартістю. Також у складі продукту немає важких металів. Він повністю нешкідливий для здоров’я, тому може застосовуватись у дитячих чи медичних закладах. А застосування у виробництві мінеральних речовин дозволяє уникнути білого нальоту у місцях згинання.

Склад твердої маси кромки Maag виробнику вдалося оптимально збалансувати, тому вона легко може бути оброблена навіть низькотемпературним клеєм. Це дозволяє суттєво подовжити експлуатаційний термін конструктивних елементів. Зберігати форму, яка була б ідеальною для нанесення клейового складу, кромці Maag вдається завдяки використанню у виробництві спеціальних компонентів, які встигли стати візитною карткою бренду. Купити кромку Maag в Україні з доставкою стане найкращим рішенням для тих, хто потребує продукції європейської якості, характеристики якої перевірені часом.

Переваги меблевої кромки польського виробництва від Maag:

• легкість обробки;

• високі показники міцності;

• стійкість до дії хімічних речовин;

• висока ударостійкість;

• естетичний вигляд завдяки відсутності білісих смуг на краях після фрезерування;

• підвищена міцність.

Кромка Maag є ідеальним поєднанням якості та ціни.

Де придбати?

Придбати кромку Maag в Україні з доставкою Ви можете у нашому інтернет-магазині. Наші ціни набагато доступніші, ніж у конкурентів, а якість товарів підтверджена відповідними сертифікатами. Товар ми готові доставити Вам у будь-який куточок країни за короткий термін. Для оформлення замовлення Вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами, наведеними на сайті, для уточнення термінів та умов доставки, а також форми оплати.