Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

ПВХ-плівка Лілія червона ПЕТ – практичний матеріал для оздоблювальних робіт, наділений найкращим співвідношенням вартості та якості. Створюють її з полівінілхлориду, пігментів, стабілізаторів, пластифікаторів та інших добавок. За рахунок такого складу плівка ПВХ й має першокласні експлуатаційні властивості. Але високий інтерес до матеріалу виправданий не лише його практичною складовою, а й чудовими естетичними даними.

Плівки ПВХ Лілія червона ПЕТ повністю нешкідливі для здоров’я. На самому початку виробництва до виробів з полівінілхлориду встановлюються особливі вимоги. На виході виробник перевіряє не лише технічні властивості всіх зразків, а й їхню екологічну безпеку. У якісної продукції надійність завжди підтверджена сертифікатами відповідності європейським нормам.

Цей матеріал демонструє найкраще співвідношення якості, вартості та можливостей. Її активно застосовують у приміщеннях різного типу, завдяки особливій екологічній безпеці, стійкості до зміни температур та умов високої вологості. Глянсова плівка ПВХ Лілія червона ПЕТ – це спосіб зробити поверхню меблевої конструкції ідеально рівною і наділити її високою ударостійкістю, вологостійкістю і міцністю.

Задайте вопрос! Вы получите ответ в течение 5 минут.

У нас Вы можете купить Плівка ПВХ Лілія червона ПЕТ с отправкой по всей Украине