Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Якщо говорити про переваги плівки з полівінілхлориду, то вони полягають у наступному:

  1. Можливість створення ідеально рівної поверхні.
  2. Естетичний зовнішній вигляд. Адже рівну поверхню можуть дати і гіпсокартон, і пластик, і інші матеріали, але оригінальне затишне покриття різних кольорів веселки дозволяє отримати виключно використання плівки ПВХ Вишня темна дверна.
  3. Еластичність. Плівка ПВХ Вишня темна дверна має здатність розтягуватися, тому для дизайнерів – це ідеальний матеріал. Еластичність матеріалу значно підвищує можливості його використання.
  4. Міцність.
  5. Водонепроникність.
  6. Висока ступінь термо- та звукоізоляції.
  7. Екологічність. У плівки ПВХ Вишня темна дверна клас екологічності складає А+, що підтверджено європейськими санітарними нормами.
  8. Пожежна безпека.
  9. Молекулярна пам’ять. Це унікальна перевага даного будівельного матеріалу, тому що як би плівку ПВХ Вишня темна дверна не комкали та не м’яли – при нагріванні вона знову стане рівною, а коли остигне – повернеться до первинного стану.

ПВХ-плівка Вишня темна дверна – практичний матеріал для оздоблювальних робіт, наділений найкращим співвідношенням вартості та якості. Створюють її з полівінілхлориду, пігментів, стабілізаторів, пластифікаторів та інших добавок. За рахунок такого складу плівка ПВХ й має першокласні експлуатаційні властивості. Але високий інтерес до матеріалу виправданий не лише його практичною складовою, а й чудовими естетичними даними.

Задайте вопрос! Вы получите ответ в течение 5 минут.

У нас Вы можете купить Плівка ПВХ Вишня темна дверна с отправкой по всей Украине