Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Якщо говорити про переваги плівки з полівінілхлориду, то вони полягають у наступному:

  1. Можливість створення ідеально рівної поверхні.
  2. Естетичний зовнішній вигляд. Адже рівну поверхню можуть дати і гіпсокартон, і пластик, і інші матеріали, але оригінальне затишне покриття різних кольорів веселки дозволяє отримати виключно використання плівки ПВХ Махонь дверна.
  3. Еластичність. Плівка ПВХ Махонь дверна має здатність розтягуватися, тому для дизайнерів – це ідеальний матеріал. Еластичність матеріалу значно підвищує можливості його використання.
  4. Міцність.
  5. Водонепроникність.
  6. Висока ступінь термо- та звукоізоляції.
  7. Екологічність. У плівки ПВХ Махонь дверна клас екологічності складає А+, що підтверджено європейськими санітарними нормами.
  8. Пожежна безпека.
  9. Молекулярна пам’ять. Це унікальна перевага даного будівельного матеріалу, тому що як би плівку ПВХ Махонь дверна не комкали та не м’яли – при нагріванні вона знову стане рівною, а коли остигне – повернеться до первинного стану.

ПВХ-плівка Махонь дверна – практичний матеріал для оздоблювальних робіт, наділений найкращим співвідношенням вартості та якості. Створюють її з полівінілхлориду, пігментів, стабілізаторів, пластифікаторів та інших добавок. За рахунок такого складу плівка ПВХ й має першокласні експлуатаційні властивості. Але високий інтерес до матеріалу виправданий не лише його практичною складовою, а й чудовими естетичними даними.

Задайте вопрос! Вы получите ответ в течение 5 минут.

У нас Вы можете купить Плівка ПВХ Махонь дверна с отправкой по всей Украине