Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Кромка ПВХ активно використовується на сучасних меблевих виробництвах. Головне призначення кромкової стрічки полягає в облицювання торців ДСП, яке широко використовується на меблевих фабриках. Крім того, вона чудово служить елементом дизайну у виготовленні корпусних меблів. Безумовно, багатофункціональність та затребуваність даного матеріалу пояснюється великою кількістю видів кромкової стрічки. Меблева стрічка виготовляється з різних матеріалів, може кріпитись різними способами, має широку лінійку розмірів. Кожен вид кромкової стрічки має свої переваги і недоліки.

Перша ознака, за якою розрізняють меблеві кромки – це, звичайно ж, матеріал, з якого вони виготовлені. В основному використовується три види матеріалу: папір, пластик, метал. Друга складова – це розміри виробу. Найбільшою популярністю користуються кромкові стрічки шириною від 19 до 42 мм і товщиною від 0,4 до 2 мм.

Далі слід звернути увагу на наявність клею на кромці. Набагато простіше купити кромку ПВХ із клеєм. В іншому випадку вам знадобиться верстат для його нанесення. Виділяють кілька видів кромкової стрічки на кшталт поверхні. Оскільки на сьогоднішній день дизайнери практично не обмежені ні в чому у втіленні своїх ідей, то і асортимент кромкової стрічки ні в чому не повинен поступатися. Саме тому ви зможете підібрати необхідну кромку будь-якого типу: гладку або з тисненням, глянсову чи матову, неонову чи постільну тощо.

На сьогоднішній день з усіх видів найпоширенішим є край ПВХ. Високий попит зумовило відмінне співвідношення ціни та якості. Більш того, дана кромкова стрічка має дуже важливі для меблевого виробництва переваги. А саме кромці ПВХ властиві довговічність та висока зносостійкість. Вона забезпечує надійний захист торців меблів від вологи та механічних пошкоджень. Крім того, край ПВХ служить додатковим захистом від займання.

До недоліків можна віднести лише необхідність закупівлі спеціального клею, який має низький порог початку плавлення. Однак низька ціна кромки ПВХ виправдовує ці незначні вади.

Сьогодні для вас є великий вибір кромки ПВХ завдяки компанії “Строй-Трейд”. Там же вам зможуть підібрати і потрібний колір, структуру поверхні та розміри кромки ПВХ. Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть вам всю необхідну додаткову інформацію щодо якісних характеристик, особливостей застосування та здійснять точні розрахунки з витрат матеріалу відповідно до вашого запиту.

У нас Вы можете купить кромку ПВХ с доставкой по всей Украине