Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Незважаючи на те, що плівка ПВХ (полівінілхлоридна) була винайдена ще наприкінці 19 століття, пік її популярності припав на наш час. Саме в наші дні завдяки появі нових технологій цей еластичний і міцний матеріал знайшов своє застосування в багатьох виробничих областях. Сьогодні з нього роблять труби, вікна та двері, упаковку, різні вироби з тенту. Воістину незамінною плівка ПВХ стала в меблевій промисловості, де вона використовується для декорування меблевих фасадів, забезпечуючи їм, крім естетичної привабливості, ще й надійний захист від зовнішніх впливів.
Плівка ПВХ у меблевому виробництві
Меблева ПВХ наділена значною міцністю і жорсткістю, але, проте, вона досить еластична. Вона практично не абсорбує воду, погано проводить тепло та стійка до механічних впливів та більшості хімічних речовин. Варто відзначити і екологічну чистоту матеріалу, що дозволяє використовувати меблі, оброблені плівкою, практично без обмежень, які можуть ставитись до дитячих та медичних закладів.
Однією з найважливіших властивостей цього виробу з полівінілхлориду для меблевого виробництва є можливість виготовляти його будь-якого кольору та з імітацією фактури практично будь-якого натурального матеріалу, будь то шкіра, камінь або дерево різних сортів. При цьому плівка для меблів стійка до ультрафіолету, тому не вигоряє і не змінює початковий колір. Поверхня може бути гладкою або рельєфною. Це вже залежатиме від інтер’єру кімнати, для якої призначені меблі, та польоту фантазії дизайнера.
Меблева плівка здатна прослужити вірою і правдою до 15 років, після чого цілком допустимо зайнятися зміною інтер’єру в приміщенні. Хоча, можна придбати новий рулон і, звернувшись до меблевої майстерні, що має необхідне обладнання, реставрувати улюблені шафи.
Меблева плівка ПВХ супермат
Останнім часом великою популярністю користується плівка для меблів супермат. Густа матова фактура, що імітує ідеально пофарбовану поверхню, приваблює творців кухонних та офісних меблів, виробів у стилі хай-тек. За своїми властивостями та якістю вона ні чим не відрізняється від плівки з більш традиційною фактурою.
У великому асортименті суперматова плівка ПВХ реалізується в нашому онлайн магазині. Широкий діапазон кольорів дозволить підібрати найбільш підходящий матеріал для втілення найсміливіших задумів у створенні оригінальних моделей меблів. Чисто білий та благородний винний бордовий, яскравий каталонський жовтий та стриманий попелястий, ніжний зелений лід та густий східний сапфір – це лише невелика частина великої колекції компанії «Строй-Трейд», яка постійно поповнюється.
Телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сторінках сайту, і ви завжди отримаєте потрібну консультацію. Ми пропонуємо лише сертифіковані товари, ціна на які, напевно, не залишить вас байдужими.

У нас Вы можете купить кромку ПВХ с доставкой по всей Украине