Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

В наявності меблева кромка ПВХ Дуб Арканзас світлий SWN 8 без клея та з нанесеним низькотемпературним клеєм TERMOKOL  2008.
У нас Ви можете придбати торцювальну кромку ПВХ Дуб Арканзас світлий SWN 8.

Кромка ПВХ Дуб Арканзас світлий SWN 8 ідеально підходить до ЛДСП:

  • Дуб Арканзас Світлий 0367 (Swisspan).
  • Дуб Сарагоса Світлий 0361 (Swisspan).

Склади у мм. Харків, Київ, доставка по місту, відправка по Україні.

Меблева кромка Termopal Дуб Арканзас світлий SWN 8 – оздоблювальний матеріал у вигляді тонкої смужки, який створений для захисту торців меблевих конструкцій від стороннього впливу. Крім захисних функцій кромка також є важливим декоративним елементом, тому в магазинах вона представлена в широкій кольоровій гамі.

Кромка Termopal Дуб Арканзас світлий SWN 8 користується високим попитом ще й з тієї причини, що оздоблювальні матеріали цього бренду неодноразово визнавали найкращими на меблевому ринку. Використання такої кромки дозволяє вберегти меблі від вологи, ударів та розсихання.

У її структурі відсутні домішки важких металів, тому вона безпечна. Її можна використовувати навіть у медзакладах. Також при створенні кромки Termopal Дуб Арканзас світлий SWN 8 виробник застосовує мінеральні речовини, які дозволяють запобігти появі в місцях згинання білого нальоту.

Клеїти кромку Termopal Дуб Арканзас світлий SWN 8 можна навіть низькотемпературним клеєм, що сприятливо позначиться на терміні служби виробів.

Задайте вопрос! Вы получите ответ в течение 5 минут.

У нас Вы можете купить Кромка ПВХ Дуб Арканзас світлий SWN 8 с отправкой по всей Украине