Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Сучасні технології дають можливість мінімізувати використання шкідливих речовин, при виробництві плитних матеріалів для виготовлення меблів. Однак, торці подібних виробів краще все ж таки закривати, гранично обмеживши вихід формальдегідів. Для цього використовуються спеціальні кромки, що виготовляються з різних матеріалів, які можуть відрізнятися властивостями та способом встановлення. Крім цього, кромки виконують естетичну функцію, закриваючи необроблені торці плит, а також захищають деревину від вологи, поширення грибка, проникнення комах, які приводять матеріал у непридатність.

Меблева кромка ПВХ
Для обробки торців виробів із ДСП досить часто використовується стрічка з полівінілхлориду. Кромка ПВХ для ДСП зазвичай застосовується для декорування місць, що залишаються на увазі, але можуть бути використані і на прихованих ділянках, де є ризик пошкодження матеріалу. Кромка для ДСП здатна протистояти серйозним механічним впливам, волозі, жирам, багатьом хімічним речовинам та вогню, оскільки відрізняється абсолютною негорючістю.
Для кожної ДСП своя кромка
Враховуючи велику різноманітність фактур та кольорів деревинно-стружкових плит, передбачається, що для них знайдеться своя кромка для ДСП, яка гармонійно поєднуватиметься у готовому виробі.
Компанія «Строй-Трейд» довгий час представляє на ринку України ламіновані ДСП Swisspan, які використовуються для декорування різних приміщень, виготовлення меблів та виконання покриття для підлоги. Продукція бренду представлена в 300 декорах із сімома різними структурами. Компанія Termopal спеціально розробила кромку для Swisspan нової коллекциї, яку також можна придбати в нашому інтернет магазині. Різноманітність фактур та кольорів представленої стрічки дозволяє завжди підібрати варіант, здатний гармонійно доповнити будь-яку новинку ЛДСП із Швейцарії. Кромка ПВХ для Swisspan представлена в наступних розмірах: 21 х 0,45 мм; 21 х 0,8 мм; 21 х 1,8 мм.
Кромка Swisspan від Termopal може бути використана і з ДСП Swiss Krono, які також представлені в каталозі компанії «Строй-Трейд».
У нашому інтернет магазині завжди можна купити ламіновані деревинно-стружкові плити таких брендів, як Swisspan, Swiss Krono, Egger, Kronospan, CLEAF, а також кромку, що підходить до них.
Компанія «Строй-Трейд» пропонує ламіновані ДСП від найкращих виробників за найпривабливішими цінами. Ми забезпечимо відправлення придбаних товарів у будь-який куточок України.

У нас Вы можете купить кромку ПВХ с доставкой по всей Украине