Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Сфери застосування

Клей використовується для кромкового облицювання фанери й меламінових кромок.

Упаковка

полиетиленові мішки 25 кг нетто

Зберігання

Termokol 2003 PI слід зберігати в закритій оригінальній упаковці в прохолодному сухому місці за температури нижче +25°C далеко від джерел тепла.

Застосування

Перед приклеюванням клей повинен досягти робочої температури. Низькі робочі температури призводять до невдалого приклеювання; температури вище за норму часто призводять до пошкодження клею. При тривалих перервах або простоях рекомендується знизити робочу температуру до 160°C. Оскільки термостати можуть надавати неправильну інформацію, рекомендується час від часу контролювати температуру клею на роликовому аплікаторі. Допоміжний матеріал повинен бути сухим, очищеним від пилу та пристосований до температури приміщення (мін. 18°C). Уникайте протягів. Щоб досягти хороших результатів при облицюванні подбайте про дотримання температури приміщення, температури всіх матеріалів, які застосовуються, і рекомендацій виробників обладнання. Умови роботи, обладнання та типи матеріалів, що застосовуються для склеювання, прямо впливають на результати склеювання.

Найкращі умови для облицювання:

температура приміщення і материалу 18-25°C
відносна вологість 60-70%
вологість дерева 8-10%
кількість, що застосовується 200-300 г/м2
робочі температури 190-210°C
швидкість подачі як мінімум 12 м/хв

Відхилення від рекомендованих умов призводять до поганого облицювання.

Очищення

Плавильні котли слід регулярно очищати. Надмірне накопичення матеріалів, що обвуглилися, знижує загальну ефективність нагрівачів і знижує передачу тепла. Для видалення залишків клею ми рекомендуємо застосовувати до холодних котлів суміш хлориду метилену та толуолу у співвідношенні 1:1.

Задайте вопрос! Вы получите ответ в течение 5 минут.

У нас Вы можете купить Termokol 2003 PI с отправкой по всей Украине