Кромка ПВХ

+38 (099) 162-48-41
+38 (067) 962-58-11
info@stroy-trade.com.ua

Робота з ПВХ плівками та кромками передбачає використання ще одного обов’язкового компонента – клею для ПВХ. Якість готового продукту із застосуванням ПВХ матеріалів багато в чому залежить від характеристик клею. Може вдосконалюватися обладнання, видозмінюватися матеріал та умови, в яких він обробляється, але відмовитися від шару, що з’єднує – клею – неможливо. Саме тому виробники меблів звертають особливу увагу на якісні характеристики клею, який вони застосовують. Від цього багато в чому залежатиме як зовнішній вигляд виробів, так і експлуатаційні якості продукції.

Оскільки матеріали, що використовуються у виробництві меблів, постійно вдосконалюються, то і клей, призначений для їх скріплення, також зазнає змін. Сьогодні виробники клею для ПВХ прагнуть досягти високих результатів за такими важливими показниками:

– витрата клею;

– деформація після склейки;

– морозостійкість клейового шару;

– легкість застосування;

– екологічність продукту.

Отже, клей для ПВХ має цілий набір специфічних властивостей, тому що його використовують для з’єднання абсолютно різних за своїми фізичними характеристиками матеріалів. Безумовно, для досягнення кращого ефекту можливе застосування додаткових засобів у вигляді ґрунтів та праймерів, але така технологія склеювання призведе до подорожчання готового виробу, що небажано в умовах жорсткої конкуренції.

До того ж клей для ПВХ повинен активуватись за певної температури. В іншому випадку плівка ПВХ розпрямиться нерівномірно по всій поверхні, утворюються складки та здуття. У той же час після виготовлення предмета меблів клей повинен зберігати стійкість до впливу та перепаду температур, щоб під час експлуатації виробу зберігали свій початковий вигляд, без відшаровування та деформації плівки та кромки ПВХ.

У нас Вы можете купить кромку ПВХ с доставкой по всей Украине